Özgün Makale Yazarak Para Kazanmak - Sosyal-Panel | Aradığın Her şey Burada!


Makale Yazarak Para Kazanma

Çoğu kişinin aklına rastgele yazı yazarak para kazanmak geliyor ama bu sanıldığı kadar kolay değil cünki yazdığınız makalenin ilk kelimesinden son kelimesine kadar düşünerek araştırarak yazılması gerekiyor.

Şimdi sizlere makale yazarak para kazanma konusuna değinmeden önce makaleyi özgün bir şekilde nasıl yazarız yani özgün makale nasıl yazılır ve dikkat etmemiz gereken hususlar nelerdir gelin bunlardan bahsedelim.

Özgün Makale Nedir?

Özgün makale bir konu hakkında yazılan ilk yazıdır. Yani o konu hakkında ilk yazılan ve kendine özgü bir makale yazısıdır.

 

Makalede Anahtar Kelimenin Önemi?

Anahtar kelime seciminde çoğu yazar hata yapmaktadır. Anahtar kelime yazdığınız makalenin temeli olmalıdır. Yazığınız makalede mutlaka anahtar kelimenizi düzgün ve özgün bir biçimde birden fazla kullanmanız gerekmektedir. 

Yazı İçindende Link Vermek

En önemli hususlardan biriside yazdığınız makale içerisinde kullandığınız kelimelerin siteniz içerisinde bir link vermeniz sitenize gelen botların verdiğiniz anahtar kelime üzerinden o linkleri dolaşmasıdır. Buda demek oluyorki yazdığınız makale ve sitenizin daha çok index alması anlamıda geliyor.

Kopyala / Yapıştır

Yazdığınız bir makaleyi kesinlikle ama kesinlikle kopyala / yapıştır yapmayın bu sitenizin global değirine etki etmektedir.

Kopyala / yapıştır kadar çok sık kullanılan bir diğer yöntem ise kopyaladığınız içeriği bir kaç kelimesini değiştirerek yazılması google ve diğer arama motorları bu durumu hemen anlayarak sitenizin index almasını engeller sebebi ise emek hırsızlığına girdiği için ve telif hakkına sahip bir içerik olabileçeği için google sitenizi üst sıralara çıkarmayacaktır.

Özgün Makale Yazarak Para Kazanmak

Şimdi gelelim asıl konumuza diyelimki özgün makale hakkında gerekli bilgileri  edindiniz ve özgün makale yazabiliyorsunuz. 
Şimdi bu yeteneğinizi yaz sat mantığıyla makale satabileçeğiniz web sitelerinde sata bilirsiniz.

Yada kendinize özgü bir blog sitesi açarak belirli bir kitleye eriştikden sonra reklamlar, sponsorluklar, tanıtım yazıları yazarak siteniz üzerinden çiddi miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Untmayalım ne kadar çok kendinize özgü makale yazarsanız ve tekniklerini iyi bir şekilde kullanırsanız para kazanma ihtimaliniz o kadar çok artar.

Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yapan Sen Ol!

Ad-Soyad

E-Mail

YorumunuzBenzer İçerikler :


İstatistikler

Yazar : Osman Kavun

Kategori : İnternet'ten Para Kazanma

Görüntülenme : 378

Tarih : 30 Aralk 2018 - 16:09

Sponsor Alanı

Sponsor Alanı