İnternet'ten Para Kazanma Yolları - Sosyal-Panel | Aradığın Her şey Burada!


Artık Sıkıldınızmı? İnternetten para kazanmanın yollarını arayıp kesin bir çözüm bulamadınızmı? Merak etmeyin siziler için toparladığımız makalelerden yararlanabilirsiniz.

Evet arkadaşlar bu yazımızda reklam tıklama, link tıklama, link kısalt kazan gibi yöntemlerden bahsetmeyeceğim.

Sağdan soldan duyduğunuz şu işi yapıyorum şu kadar kazanıyorum laflarına inanmayın.

İnternetten para kazanmanın belirli başlı kuralları ve yolları vardır. Bu yöntemler herzaman kazandırır ama birden size köşeyi döndürmez :)

Eğer İnternet ile ilgi bir yeteneğiniz yoksa ( web tasarım, kodlama dilleri, siber güvenlik vb. vb. ) mecbur uğraşacaksınız, emek vereceksiniz emeksiz iş olmaz

Eğer sabırlı ve kendinize güveniyorsanız aşağıda sıraladığım başlıklardan birisi sizin internetten para kazanma tekneniz olabilir.

  1. Blog Açarak kendi bilginiz ve kendi emeğinizle sürekli içerik girerseniz kesin kazanç elde edersiniz.
  2. Youtube 
  3. Twitch
  4. Instagram üzerinden satış yaparak
  5. Domain Alım - Satımı yaparak
  6. Makale Yazarak

Blog Açmak

Eğer bir konu üzerinde bilginiz, hobiniz, araştırmak istediğiniz bir konu varsa o konu üzerine blog açıp para kazana bilirsiniz.

Peki nekadar maliyete nekadar para kazanabilirsiniz.

Blog sitesi açmak isterseniz bunu ücretsiz bir şekilde blogger sitesinden yapabilirsiniz ama bence en iyisi herşeyiyle size ait olan bir site açmak

Domain+Sunucu+Tema = Ort: 300 TL ( Yıllık )

Ama siz bu fiyatı Domain+Sunucu = Ort: 100 TL ( Yıllık ) olarakda yapabilirsiniz ücretsiz tema veya script kullanabilirsiniz.

Sunucuyu alıp blogunuzu kurdunuz.

Artık tek yapmanız gereken günlük düzenli olarak en az 3 icerik girmelisiniz.

Blogunuz ile uğraşmanız gerekiyor ilgilenmelisiniz ilgileninki ziyaretciler sıkılıp hemen çıkmasın.

Youtube

Günümüzde yaygın olan youtube icerik üreticiliği yani youtuber olmak aslında hiç bir maliyete veya bilgiye gerek duymaz ve oldukça çok kazandırır. Enes Batur, Orkun Işıtmak vb. vb. gibi büyük youtube kanalları anlaşıldığı üzere aylık ciddi miktarlarda para kazanıyor.

Bu iş için tek yapmanız gereken video üretip yayınlamak bu iş ile ilgilenmek istiyorsanız size vereceğimiz tavsiler

kimsenin içeriğini çalıp yayınlamayın!

Telif hakkı içeren videolardan uzak durun gelir elde edeyim derken başınız ağrıyabilir.

Twitch

Twitch youtube gibi ama canlı yayın üzerine kurulmuş bir plartformdur.

Eğer Bilgisayar üzerinde sık yaptığınız bir iş varsa oyun, film vb.vb içerikler bunları Twitch yayını yaparak para kazanabilirsiniz.

Instagram üzerinden satış yapmak

Ufak bir sermayeniz var ama dükkan acacak kadar değil ise bu işi evden kolayca yaparakda para kazana bilirsiniz.

Bir Instagram hesabı acarak satmak istediğiniz ürünleri yayınlayıp satış yapabilirsiniz.

Çin üzerinden ürün getirtip Instagram üzerinden satışlarınızı yapabilirsiniz.

Domain Alım - Satımı Yapmak

En ama en çok kazandıran iş budur arkadaşlar eğer bu işi yapmak istiyorsanız sermayeniz 100 tl olması yeterde artar bile ama bu işin bir kaç sıkıntısı olabilir bunu bildirmekte fayda var.

Gel gelelim işimize Domain Alım - Satımı Büyük firmaların internet sitelerinin domainlerinin süresinin dolmasını bekleyip herkesden önce sizin almanız bu işin tanımıdır.

Yani örnek firma xxx markasının internet sitesi var ve domaini kısa sürede dolacak sizin o domanin dolduğu anda onu satın alıp satılığa çıkarmanız sayesinde o firma isminden markasından vazgeçemeyeceğinden dolayı sizin istediğiniz fiyata alabilir ama büyük ve marka isminden vaz geçmeyecek firma olmalı bu yol tamamen yasal ve hiç bir suc içermemektedir.

Çünkü süresi dolan domain ( alan adı ) boşa düştüğünden itibaren herkes tarafından satın alınabilir bu olay yasal ile sınırlandırılamaz  bu yüzden bu işi yaparak ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Makale Yazarlığı Yapmak

İnternet'ten para kazanmak için yapılan en iyi yöntem ise bu az ama öz kazandırır. Makale yazarlığınız iyi ise bu işden oldukça güzel paralar kazanabilir hatta ve hatta sigortalı olarak bir site üzerinden makale yazarlığı yapabilirsiniz.

Makale yazarlığınız iyi değil ise bu yönde çalışmalar yapabilir seo ile uygun makale yazma rehberlerinden yardım alırsanız bu işi çok kısa bir sürede öğrenip gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yapan Sen Ol!

Ad-Soyad

E-Mail

YorumunuzBenzer İçerikler :


İstatistikler

Yazar : Osman Kavun

Kategori : İnternet'ten Para Kazanma

Görüntülenme : 89

Tarih : 09 Ocak 2019 - 16:41

Sponsor Alanı

Sponsor Alanı